ahsap
Ahşap Fuar Standı

Ahşap Fuar Standların Sunta/Suntalam ya da Mdflam dan üretilmiş standlar için kullanılır Firmaya özel üretilir tek sefer kullanılır.Eğer stand tekrar kullanılmak isteniyorsa tasarım ve kullanılan malzemede bu detaya dikkat edilmelidir özenli bir işçilik ile stand uygun koşullarda depolanarak tekrar kurulabilir Ahşap Fuar Standları da Suntalam ve Sunta+ Boya ile yapılan standlar olarak ikiye ayrılır. 1. Suntalam’dan Yapılan Standlar: Bu standların en büyük avantajı boya gerektirmemesi ve hızlı kurulmasıdır.Olumsuz yanı ise suntalamların birleşme noktasında hat şeklinde çizgilerin görünmesidir 2. Sunta + Boya ile Yapılan Standlar: Sunta+ Boya standlar kurulum süresi açısından suntalam standlara göre daha fazla zaman alır..Ham suntanın üzerine alçı çekilerek yapıldığı için işçilik ve alçının kuruması gibi teknik detaylar zaman kaybına yol açmaktadır..Ama suntalam standlarda görüler suntalamların birleşme noktalarındaki çizgi görünümü bunlarda yer almamaktadır. Bunların dışında high gloss,lake gibi maliyeti daha yüksek ama görünüm ve kalite açısından daha şık stand seçenekleri de mevcuttur.

moduler
Modüler Fuar Standı

Max Sistem, en fazla farklı malzeme kullanılan ve görsel anlamda en zengin modüler stant türüdür. Diğer modüler standlara göre en önemli farklılığı şıklığı ve görsel zenginliğidir. Bu türde kullanılan alüminyum profiller diğer sistemlere göre çok daha pahalıdır ve çok daha şık bir görünüme sahiptir. Sistemin en büyük farkı ve avantajı yukarıda saydığımız klasik malzemelerin yanında pleksi, cam, tül ve ahşap gibi sisteme uyumlu diğer malzemelerin de kullanılabiliyor oluşudur. Kısacası en fazla beğenilen modüler stand türüdür.

maxima
Maxima

Maxima sistem modüler standlar fuarlar için özel olarak geliştirilmiş sistemlerdir. Maxima sistem standlar alışılagelmiş tüm modüler standlardan çok farklı ve daha moderndir. Çok geniş tasarım özgürlüğü veren maxima standları kullandığınızda fuar alanında rahatlıkla fark edilir olursunuz.Uluslararası kalite anlayışı ile modüler sistemler içinde yenilikçi olan bu profil, fuar ortamında görsel çekicilik, ayrıcalık, fark edilirlik ve akılda kalıcılık sağlar.